Verwachting

 24,99

Verwachting van Anna Hope gaat over je weg vinden in het leven: als moeder, als dochter, als echtgenote en als goed mens. Nu in mooi gebonden editie. Voor de fans van Elizabeth Day.

Verwachting is de bejubelde roman van Anna Hope, die dit jaar op vele shortlists zal prijken. Voor fans van Zadie Smith, Sheila Heti en Sally Rooney. Nu in mooie gebonden editie.

Hannah, Cate en Lissa zijn jong, ambitieus en onafscheidelijk. Samen wonen ze in een huis in Oost-Londen. Hun dagen zijn gevuld met kunst en activisme en staan bol van liefde en uitgelatenheid. Ze hebben nog hun hele leven voor zich. Tien jaar later is alles anders. Hannah is tevreden met haar leven en met Nathan, maar heeft een allesverzengende kinderwens. Cate is naar Canterbury verhuisd na de geboorte van haar zoon en voelt dat ze zichzelf kwijtraakt. Lissa staat op het punt om door te breken als actrice, maar privé gaat het slecht. Alle drie worstelen ze met dezelfde vraag: wat is een zinvol leven, en hoe bereik je dat?

Verwachting van Anna Hope is hartverscheurend en opbeurend tegelijk en gaat over je weg vinden in het leven: als moeder, als dochter, als echtgenote en als goed mens.

‘Hope schrijft glashelder, met lef en raffinement. Ze laat op een heel handige, soepele wijze zien hoe mensen met zichzelf en elkaar omgaan. De vele dialogen verlopen bedrieglijk echt.’ – NRC

‘Soms heb je het geluk zonder enige verwachting aan een boek te beginnen om vervolgens al na een paar pagina’s te weten dat je beet hebt. Dit was zo’n boek.’ – Katja de Bruin, VPRO-gids

‘Hartveroverende ode aan vrouwenvriendschap.’ – De Telegraaf

Niet alles wordt opgelost in het leven, zo blijkt uit de nieuwe roman van de Britse Anna Hope. Het is de kracht van het boek.’ – Vrouwkje Tuinman, Trouw

In Engeland is deze meesterlijke roman een hype onder vrouwen. Het nodigt uit tot zelfreflectie en tot lange, diepgaande gesprekken met vrouwen onder elkaar.’ – ZIN

Verwachting is een literaire Cold Feet.’ – Claudia Straatmans, hoofdredacteur van Nouveau

‘De schrijfster doet haar naam eer aan. Dwars door de fouten die de vriendinnen maken, is er toch steeds weer sprake van een nieuw begin. Misschien is dat wel de belangrijkste les van het boek.’ – Nederlands Dagblad

‘Een ontroerend verhaal over wat het betekent om vrouw, moeder en vriendin te zijn in de 21ste eeuw.’ – Carly Wijs

‘Prachtig, prikkelend, ontroerend.’ – Elizabeth Day

‘Als je fan bent van Sally Rooney, zul je Verwachting fantastisch vinden.’ – The Irish Examiner

‘Ontzettend intelligent en menselijk. Verdient het om op vele shortlists te belanden.’ – The Guardian

ISBN/Artikelnummer: 9789026357893 Categorie:

🟢 Op voorraad
📦 Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Gratis verzending in NL vanaf €20 en in BE vanaf €49

Keurmerk webwinkel

Betaal veilig:

Auteur

Anna Hope

Productvorm

Hardcover

Uitgever

Ambo, Anthos

Levertijd

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, morgen in huis

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Verwachting” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Verwachting van Anna Hope gaat over je weg vinden in het leven: als moeder, als dochter, als echtgenote en als goed mens. Nu in mooi gebonden editie. Voor de fans van Elizabeth Day.

Verwachting is de bejubelde roman van Anna Hope, die dit jaar op vele shortlists zal prijken. Voor fans van Zadie Smith, Sheila Heti en Sally Rooney. Nu in mooie gebonden editie.

Hannah, Cate en Lissa zijn jong, ambitieus en onafscheidelijk. Samen wonen ze in een huis in Oost-Londen. Hun dagen zijn gevuld met kunst en activisme en staan bol van liefde en uitgelatenheid. Ze hebben nog hun hele leven voor zich. Tien jaar later is alles anders. Hannah is tevreden met haar leven en met Nathan, maar heeft een allesverzengende kinderwens. Cate is naar Canterbury verhuisd na de geboorte van haar zoon en voelt dat ze zichzelf kwijtraakt. Lissa staat op het punt om door te breken als actrice, maar privé gaat het slecht. Alle drie worstelen ze met dezelfde vraag: wat is een zinvol leven, en hoe bereik je dat?

Verwachting van Anna Hope is hartverscheurend en opbeurend tegelijk en gaat over je weg vinden in het leven: als moeder, als dochter, als echtgenote en als goed mens.

‘Hope schrijft glashelder, met lef en raffinement. Ze laat op een heel handige, soepele wijze zien hoe mensen met zichzelf en elkaar omgaan. De vele dialogen verlopen bedrieglijk echt.’ – NRC

‘Soms heb je het geluk zonder enige verwachting aan een boek te beginnen om vervolgens al na een paar pagina’s te weten dat je beet hebt. Dit was zo’n boek.’ – Katja de Bruin, VPRO-gids

‘Hartveroverende ode aan vrouwenvriendschap.’ – De Telegraaf

Niet alles wordt opgelost in het leven, zo blijkt uit de nieuwe roman van de Britse Anna Hope. Het is de kracht van het boek.’ – Vrouwkje Tuinman, Trouw

In Engeland is deze meesterlijke roman een hype onder vrouwen. Het nodigt uit tot zelfreflectie en tot lange, diepgaande gesprekken met vrouwen onder elkaar.’ – ZIN

Verwachting is een literaire Cold Feet.’ – Claudia Straatmans, hoofdredacteur van Nouveau

‘De schrijfster doet haar naam eer aan. Dwars door de fouten die de vriendinnen maken, is er toch steeds weer sprake van een nieuw begin. Misschien is dat wel de belangrijkste les van het boek.’ – Nederlands Dagblad

‘Een ontroerend verhaal over wat het betekent om vrouw, moeder en vriendin te zijn in de 21ste eeuw.’ – Carly Wijs

‘Prachtig, prikkelend, ontroerend.’ – Elizabeth Day

‘Als je fan bent van Sally Rooney, zul je Verwachting fantastisch vinden.’ – The Irish Examiner

‘Ontzettend intelligent en menselijk. Verdient het om op vele shortlists te belanden.’ – The Guardian

Misschien ook interessant voor jou?

  • Relaties en persoonlijke ontwikkeling

    Handboek Spiegelogie

    Waardering 0 uit 5
     21,50 Toevoegen aan winkelwagen
  • Mindfullness & Psychologie

    Pleidooi voor het gewone

    Waardering 0 uit 5
     17,99 Toevoegen aan winkelwagen
  • Relaties en persoonlijke ontwikkeling

    De hemel in kaart

    Waardering 0 uit 5
     17,99 Toevoegen aan winkelwagen
  • Relaties en persoonlijke ontwikkeling

    De biologie van de overtuiging

    Waardering 0 uit 5
     25,00 Toevoegen aan winkelwagen