Vind mij

 21,99

Als de beste vriendin van advocate Lindsey in de thriller Vind mij van Alafair Burke opnieuw spoorloos verdwijnt, moet Lindsey alles op alles zetten om haar te vinden. Voor de fans van Gone Girl.

In Vind mij van New York Times-bestsellerauteur Alafair Burke is het vijftien jaar geleden dat Hope Miller in een klein dorpje in New Jersey werd aangetroffen in een autowrak. Door haar geheugenverlies heeft ze geen idee wie ze is of waar ze vandaan komt. Nu wil ze elders opnieuw beginnen, maar haar advocaat en tevens beste vriendin Lindsey Kelly is huiverig. Lindseys angsten worden bewaarheid wanneer Hope opnieuw spoorloos verdwijnt. Een druppel bloed op de plek van verdwijning is de enige aanwijzing… en die matcht met een beruchte seriemoordenaar. Lindsey zal met detective Ellie Hatcher alles op alles moeten zetten om Hope terug te vinden, maar in dit razend spannende complot is niets wat het lijkt…

Alafair Burke is niet alleen de succesvolle medeauteur van thrillerkoningin Mary Higgins Clark, maar staat zelf ook garant voor bloedstollende plots en ijzingwekkende intriges. Met Vind mij is ze terug met een echte pageturner voor de fans van Gone Girl en Het meisje in de trein!

Over De echtgenote:

‘De kracht zit in de bizarre tournures, het ijzersterke einde en de snode, slimme en verbluffende plannetjes van haar personages.’ – Vrij Nederland

‘Een plotgenie.’ – O, The Oprah Magazine

ISBN/Artikelnummer: 9789401617338 Categorie:

🟢 Op voorraad
📦 Voor 23:59 besteld, morgen in huis
Gratis verzending in NL vanaf €20 en in BE vanaf €49

Keurmerk webwinkel

Betaal veilig:

Auteur

Alafair Burke

Productvorm

Paperback

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Levertijd

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, morgen in huis

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Vind mij” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Als de beste vriendin van advocate Lindsey in de thriller Vind mij van Alafair Burke opnieuw spoorloos verdwijnt, moet Lindsey alles op alles zetten om haar te vinden. Voor de fans van Gone Girl.

In Vind mij van New York Times-bestsellerauteur Alafair Burke is het vijftien jaar geleden dat Hope Miller in een klein dorpje in New Jersey werd aangetroffen in een autowrak. Door haar geheugenverlies heeft ze geen idee wie ze is of waar ze vandaan komt. Nu wil ze elders opnieuw beginnen, maar haar advocaat en tevens beste vriendin Lindsey Kelly is huiverig. Lindseys angsten worden bewaarheid wanneer Hope opnieuw spoorloos verdwijnt. Een druppel bloed op de plek van verdwijning is de enige aanwijzing… en die matcht met een beruchte seriemoordenaar. Lindsey zal met detective Ellie Hatcher alles op alles moeten zetten om Hope terug te vinden, maar in dit razend spannende complot is niets wat het lijkt…

Alafair Burke is niet alleen de succesvolle medeauteur van thrillerkoningin Mary Higgins Clark, maar staat zelf ook garant voor bloedstollende plots en ijzingwekkende intriges. Met Vind mij is ze terug met een echte pageturner voor de fans van Gone Girl en Het meisje in de trein!

Over De echtgenote:

‘De kracht zit in de bizarre tournures, het ijzersterke einde en de snode, slimme en verbluffende plannetjes van haar personages.’ – Vrij Nederland

‘Een plotgenie.’ – O, The Oprah Magazine

Misschien ook interessant voor jou?

  • Mindfullness & Psychologie

    Hoe vang je de grote vis?

    Waardering 0 uit 5
     22,99 Toevoegen aan winkelwagen
  • Mindfullness & Psychologie

    Spiegelwerk

    Waardering 0 uit 5
     17,99 Toevoegen aan winkelwagen
  • Mindfullness & Psychologie

    My friend fear

    Waardering 0 uit 5
     16,99 Toevoegen aan winkelwagen
  • Mindfullness & Psychologie

    Het verlichte brein

    Waardering 0 uit 5
     25,00 Toevoegen aan winkelwagen